از ابتدای سال؛

20 هزار نفر تماشاگر نمایش‌های نوفل‌لوشاتو شدند

عمارت نوفل لوشاتو از ابتدای امسال تاکنون میزبان ۱۰ نمایش بوده که ۲۰ هزار مخاطب به دیدن این نمایش ها رفته‌اند.

25
0

به گزارش آثاروما به نقل از روابط عمومی عمارت نوفل‌لوشاتو، از ابتدای سال 1402 تاکنون، عمارت نوفل‌لوشاتو میزبان ۱۰ نمایش بوده است که 20 هزار نفر به تماشای این نمایش‌ها نشسته‌اند. همچنین هم‌اکنون چهار نمایش «ساپو»، «برف شادی»، «غلط» و «نیست» روی صحنه هستند.

براساس آمار، نمایش «چند مرد و چند زن» به کارگردانی حنیف مظفری از سوم فروردین تا سوم اردیبهشت ‌ماه با ۲۱ اجرا و نمایش «حضور آدم‌ها ممنوع» به کارگردانی حنیف مظفری از سوم فروردین تا هشتم اردیبهشت ‌ماه با ۳۰ اجرا، میزبان هفت هزار تماشاگر بوده‌اند.

در ادامه دو نمایش «ژرژ مخوف» به کارگردانی مهران مکاری از ۲۶ فروردین ماه تا نهم اردیبهشت ماه با ۱۵ اجرا و نمایش «مرگ در زمستان» به کارگردانی حامد شیخی نیز از ۱۱ تا ۲۸ اردیبهشت ‌ماه با ۱۷ اجرا، سه هزار و ۵۰۰ تماشاگر داشته‌اند.

همچنین نمایش «رومئو و ژولیت» به کارگردانی سیما تیرانداز از ۱۰ اردیبهشت ماه  تا ۱۲ خرداد ‌ماه با ۳۰ اجرا  از چهار هزار و ۵۰۰ تماشاگر میزبانی کرده است. نمایش «چخفته» به کارگردانی اشکان پیردل‌زنده نیز از 9 اردیبهشت ماه تا پنجم خرداد ‌ماه با ۲۴ اجرا، میزبان چهارهزار تماشاگر بوده‌است.

هم‌اکنون نمایش‌های «ساپو»، «برف شادی»، «غلط» و «نیست» نیز روی صحنه هستند که بر اساس آمار تا تاریخ ۱۹ خردادماه، نمایش «برف شادی» با میزبانی از هزار و پانصد تماشاگر پیشتاز آثاری است که این روزها در عمارت نوفل‌لو‌شاتو روی صحنه هستند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *