با صعود به باشگاه میلیاردی‌ها؛

۱۷ هزار نفر در سه روز‌ «کت چرمی» را دیدند

فیلم سینمایی «کت چرمی» در سه روز اکران توانست به فروش نزدیک به یک میلیارد دست پیدا کند.

10
0

به گزارش آثاروما، فیلم سینمایی «کت چرمی» به کارگردانی حسین میرزامحمدی و تهیه کنندگی کامران حجازی فضایی اجتماعی دارد و در سه روز افتتاحیه خود توانسته به فروش نزدیک به یک میلیارد دست پیدا کند.

«کت چرمی» آن قصه‌ای معمایی دارد و به دختران قربانی‌شده یک مهمانی می پردازد و شباهت‌هایی با ماجرای الکس دارد که چندی پیش اعدام شد.

کت چرمی اکران خود را با یک افتتاحیه میلیاردی آغاز کرد که استقبال ۱۷ هزار نفری مخاطبان را در سه روز نخست به همراه داشت. 

این‌فیلم توانست در میان فیلم‌هایی که به تازگی به صف اکران پیوسته‌اند رتبه پرفروش ترین اثر اجتماعی آخر هفته را کسب کند.

در خلاصه داستان این‌فیلم آمده است: «عیسی فرهمند، کارمند بازرسی سازمان بهزیستی در جریان بازدید از یک مرکز نگهداری دختران خیابانی، متوجه باند فساد مشکوکی می‌شود که او را به یک مهمانی زیرزمینی ممنوعه می‌رساند؛ مهمانی کُت‌چرمی…»

جواد عزتی، صابر ابر، گلاره عباسی، با هنرمندی پانته‌آ پناهی‌ها، ستاره پسیانی، عباس جمشیدی‌فر، مائده طهماسبی، بهزاد خلج، امین میری، محمد صدیقی مهر، آیدا ماهیانی، با معرفی سارا حاتمی و با حضور افتخاری رویا تیموریان و سیامک احصایی گروه بازیگران «کت چرمی» را تشکیل می‌دهند.

اینفیلم که سال گذشته در چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر رونمایی شد، توانست در ١٠ رشته نامزد شود و سیمرغ بهترین بازیگر نقش مکمل زن را بدست آورد. «کُت چرمی» همچنین با استقبال مخاطبان، پرمخاطب‌ترین فیلم‌ مردمی جشنواره گذشته بود.

«کت چرمی» محصول بنیاد سینمایی فارابی و موسسه ایوان آفرینش است و پخش آن را موسسه شهر فرنگ به عهده دارد که فعالیتش را به تازگی و با این فیلم آغاز کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *