با اکران چهار فیلم کوتاه ایرانی؛

یازدهمین جلسهٔ پاتوق فیلم کوتاه برگزار می‌شود

چهار فیلم کوتاه در یازدهمین جلسه از فصل هشتم پاتوق فیلم کوتاه اکران، تحلیل و نقد می‌شوند.

42
0

به‌گزارش آثاروما به نقل از روابط‌‌‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، یازدهمین جلسه از هشتمین فصل پاتوق فیلم کوتاه روز دوشنبه ۲۲ خردادماه ۱۴۰۲ با نمایش ۴ فیلم کوتاه ایرانی در پردیس سینمایی بهمن برگزار خواهد شد.

در یازدهمین جلسه از فصل هشتم پاتوق که توسط انجمن سینمای جوانان ایران برگزار می‌شود، فیلم‌های‌کوتاه داستانی «شب جهان» به‌ کارگردانی پریسا صدائی آذر و رامین فرزانه، «جبر اختیاری» به‌ کارگردانی محمدحسین رمضانی، «پانیک» به‌ کارگردانی مرتضی فرهادنیا و «گودال» به‌ کارگردانی فرزاد رنجبر به نمایش در می‌آیند.

در این رویداد امیر قادری، روزنامه‌نگار، منتقد و کارشناس سینما به‌ عنوان کارشناس جلسه یازدهم، پس از اکران آثار با کارگردان‌های فیلم‌های کوتاه به نمایش درآمده به گفتگو می‌نشیند و آثار را مورد تحلیل و بررسی قرار می‌دهد.

محمد قاسمی، مجری تلویزیون، کارگردان و تهیه کننده، به عنوان مجری و کارشناس فصل هشتم پاتوق فیلم کوتاه تهران حضور خواهد داشت.

«شب جهان» به نویسندگی، کارگردانی و تهیه کنندگی پریسا صدائی آذر و رامین فرزانه تهیه و تولید شده است.

در خلاصه داستان این فیلم کوتاه آمده است: «زمستان سخت، خانه سرد، خانواده‌ای حاشیه نشین در تلاش برای پرداخت قبوض گاز خانه و گرم کردن خانه، اما این همه ماجرا نیست… .»

«جبر اختیاری» به نویسندگی و کارگردانی محمدحسین رمضانی و تهیه کنندگی باشگاه فیلم سوره، «کاتینو» و محمدحسین حسین رمضانی تهیه و تولید شده است.

در خلاصه داستان این فیلم کوتاه آمده است: «چالش زندگی کردن حسین پس از آزادی از زندان…»

«پانیک» به نویسندگی سید محمد مساوات و مرتضی فرهادنیا و تهیه کنندگی و کارگردانی مرتضی فرهادنیا، تهیه و تولید شده است.

در خلاصه داستان این فیلم کوتاه با بازی رحیم نوروزی، آمده است: «مردی از زندگی خصوصی دیگران، پنهانی فیلم‌برداری می کند. تا اینکه یک شب برایش ویدئویی از طریق موبایل ارسال می‌شود.»

«گودال» به کارگردانی و نویسندگی فرزاد رنجبر و به تهیه کنندگی عمار خطی تهیه و تولید شده است.

در خلاصه داستان این فیلم کوتاه آمده است: «سیاوش کارگردان شکست خورده ای است که در شرایط دشواری قرار دارد و برای درخواست کمک از دوست ثروتمند دوران دانشجوییش، سینا دعوت او را برای یک سفر یک روزه به همراه دوستانش می پذیرد، بی آنکه بداند او قصد تسویه‌حساب اتفاقات گذشته را دارد.»

یازدهمین جلسه فصل هشتم پاتوق فیلم کوتاه با همکاری موسسه فرهنگی، تبلیغاتی بهمن سبز- پخش رویش، دوشنبه‌ ۲۲ خردادماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۵ در پردیس سینمایی بهمن برگزار می‌‌شود و شامل نمایش آثار و جلسه نقد و بررسی خواهد بود.

مخاطبانی که در هفته‌های گذشته پاتوق فیلم کوتاه تهران حضور داشته‌اند، حتما کارت ورود به سالن را همراه خود داشته باشند. حضور برای تمامی علاقه‌مندان آزاد و رایگان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *