تصویربرداری از ۷۰ درصد گذشت؛

«چشم‌بندی»‌ها مشغول کارند!

فصل دوم سریال «چشم‌بندی» درحال فیلمبرداری است و این‌روز‌ها عوامل در لوکیشن بیمه مشغول کار هستند.

31
0

به گزارش آثاروما به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، بیش از ۷۰ درصد از تصویربرداری فصل دوم سریال چشم‌بندی انجام شده و این روز‌ها عوامل در لوکیشن بیمه مشغول کار هستند.

فصل اول چشم‌بندی سال گذشته با حمایت بیمه مرکزی در پنجاه قسمت تولید و پخش شد و بعد از موفقیت در جذب مخاطب، فصل دوم آن نیز در شبکه سه سیما ساخته شده است.

این اثر که مضمونی طنز دارد برای باکس دوم سریال در شبکه سه آماده شده است و با اضافه شدن چند بازیگر جدید از جمله جواد رضویان توانسته مخاطبین بیشتری را نسبت به فصل قبلی جذب نماید.

این‌مجموعه را شاهد احمدلو کارگردانی می‌کند و سلیم ثنائی تهیه‌کنندگی آن را بر عهده دارد. سرپرست نویسندگان این مجموعه نیز امیر ابیلی است.

حمید لولائی، مرجانه گلچین، شهرام قائدی، سروش جمشیدی، نعیمه نظام دوست، سیاوش مفیدی، مجید شهریاری، محمد شیری، پریسا رضائی و… بازیگران این کار هستند.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: «محسن برهانی و پدرش «جهان» که به تازگی زندگی عاشقانه‌ای را آغاز کرده، این‌بار درگیر حل پرونده دزدی یک بار چند میلیون دلاری می‌شوند.»

دیگر عوامل این مجموعه عبارت‌اند از: حسین باقریان مدیر تولید، حسین ناظریان مدیر تصویربرداری، حسین مجد طراح صحنه و لباس، محمدرضا مرتضایی مدیر صدابرداری، کاوه ایمانی تدوینگر، داوود بابائی مدیر برنامه ریزی و…

این سریال هر شب ساعت ۱۹:۱۵ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *