پرواز سینمایی «باند ۳۴» از شبکه سه

فیلم سینمایی «باند ۳۴» به‌زودی از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

25
0

به گزارش آثاروما به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، فیلم سینمایی «باند ۳۴» که در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین‌الملل سیما با گویندگی ۳۲ نفر از گویندگان گفتار فیلم دوبله شده، به‌زودی از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

مدیر دوبلاژ محصول سال ۲۰۲۲ هندوستان، مهسا عرفانی است که به همراه شیلا آژیر، ارغوان افراسیاب، آزاده اکبری، رضا الماسی، دانیال الیاسی، محمد بهاریان، علی بیگ محمدی، محمد تنهایی، ارسلان جولایی، محمدرضا حسینیان، امیر حکیمی، شهریار ربانی، سمیه رهنمون، شیرین روستائی، آرزو روشناس، منوچهر زنده دل، مسعود سلطانی، زهرا سوهانی، ابوالفضل شاه بهرامی، مینا شجاع، پریا شفیعیان، محمد صادقیان، مهسا عرفانی، پویا فهیمی، کوروش فهیمی، نسرین کوچک خانی، مریم معینیان، علی همت مومیوند، علیرضا ناصحی، حسین نورعلی، منوچهر والی‌زاده، رزیتا یاراحمدی این سینمایی را دوبله کرده‌اند.

این‌فیلم در گونه درام – هیجانی، برگرفته از یک حادثه واقعی، حول محور کاپیتان ویکرانت خانا، از اعجوبه‌های پرواز، به تصویر کشیده شده است. آمیتا پاچان، آجای دوگن و راکول پریت سینگ از بازیگران آن هستند.این فیلم بسیار خوش ساخت است و در نیمه ابتدایی پر حادثه و هیجان‌انگیز خود، مخاطب را در برخی صحنه‌ها روی صندلی میخکوب می‌کند و در بخش دوم که مربوط به دادگاه است به فیلمی عمیق و دراماتیک تبدیل می‌شود.

واحد جست‌و‌جوی اداره کل، این‌فیلم را رصد کرده و پس از طی مراحل تایید و تخصیص (مشخص‌شدن شبکه پخش‌کننده)، نسخه اصلی (مستر) را تهیه و تأمین کرده است. این سینمایی قرار است پس از آماده‌سازی از شبکه سه سیما، برای مخاطبان این شبکه پخش شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *