یک اتفاق مهم در این روزهای تیره‌و‌تار بازار نشر؛

«واقعا، جدی جدی!» با ۷۰ هزار نسخه به چاپ بیست‌وهشتم رسید

کتاب «واقعاً، جدی جدی!» به نویسندگی امیلی ریوار و تصویرگری اَن – کلر دولیسل از سوی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به چاپ بیست‌وهشتم رسید.

24
0

به گزارش آثاروما به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، کتاب «واقعا، جدی جدی!» برای اولین بار در سال ۱۳۹۸ در ۲۴ صفحه رنگی منتشر شد و اکنون شمارگان آن در بیست‌وهشتمین چاپ به ۷۰هزار نسخه رسیده است.

داستان کتاب «واقعاً، جدی جدی!» اثر امیلی ریوار، درباره بابابزرگی است که همیشه برای نوه‌اش شارلی، قصه‌های شاد و بامزه می‌گفت و سرگرمش می‌کرد. اما حالا یک مرض وحشتناک آمده سراغش و هیچ‌کدام از قصه‌هایش را یادش نمی‌آید. دیگر حتی لبخند هم نمی‌زند. شارلی فکر می‌کند حالا نوبت اوست که حتی برای یک لحظه هم شده، بابابزرگش را شاد کند و لبخند روی لب‌هایش بیاورد. یعنی می‌تواند؟…

پرناز نیری این کتاب را ترجمه کرده است. بر اساس این خبر، کتاب «واقعا جدی جدی!» سال ۱۴۰۱ برگزیده ششمین «جشنواره‌ی دانایی توانایی» شد. کتاب‌های منتخب هر دوره از «جشنواره دانایی توانایی» در پایان مهر هر سال به مدارس معرفی می‌شوند. در مرحله بعدی با انتخاب و سفارش مدارس، کتاب‌ها در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرد تا در مراحل مختلف این جشنواره شرکت کنند.

«واقعاً، جدی جدی!» با رعایت قوانین بین‌المللی نشر (کپی‌رایت) از ناشر کانادایی BAYARD CANADA LIVERS INC خریداری شده است.

یادآوری می‌شود این کتاب در قطع خشتی با قیمت ۳۵هزار تومان در فروشگاه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سراسر کشور و پایگاه فروش اینترنتی محصولات کانون به نشانی digikanoon.ir در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *