‌مونولوگ‌های یک بازیگر تئاتر بر صحنه مولوی

نمایش «مونولوگ!» از یکشنبه ۲۱ خردادماه، در سالن تئاتر مولوی روی صحنه می‌رود.

30
0

به گزارش آثاروما به نقل از روابط عمومی پروژه، نمایش «مونولوگ!» به نویسندگی معین رمضانی و کارگردانی فرنود سمیع، کاری از گروه تئاتر کلایدوک است که از یکشنبه ۲۱ خردادماه، در سالن تئاتر مولوی روی صحنه می‌رود.

ارشیا اعتمادی، بازیگر اصلی این نمایش، سعی می‌کند هرشب در «مونولوگ!» تجربه تازه‌ای از بازیگری داشته باشد، فرم‌هایی را خلق کند و یکبار دیگر به ضدیت با متنی که خود در ضدیت با تئاتر است درآید.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: «یک بازیگر در تلاش برای اجرای نمایش است. اما بازی چیست و بازی کردن چه کیفیتی دارد؟ باید داستانی خاص را روایت کرد تا برای مخاطب جذاب باشد؟ چرا جذاب باشد؟ چرا مخاطب داشته باشد؟ آیا اجرا کردن، به صحنه نمایش محدود می‌شود؟»

از دیگر عوامل این نمایش می‌توان به ویژوال آرت: صادق قربانخانی، طراح نور: پدرام رضوانی، طراح گریم: احمد نگهبان، دستیار کارگردان: آوا کاظمی‌نژاد، مدیر صحنه: شقایق کاویانی، دستیاران صحنه: سهند مرتضوی، شیوا رضایی، اتاق فرمان: احسان پناهی، منشی صحنه: یاسمن موسوی‌پور، مدیر روابط عمومی: سیدمحمدصادق سیادت و مشاور رسانه: بهنام فرهادی اشاره کرد.

علاقه‌مندان برای تهیه بلیت این نمایش می‌توانند به سایت تیوال و یا گیشه تئاتر مولوی به آدرس خیابان انقلاب، ابتدای خیابان شانزده آذر، شماره شانزده، جنب کلینیک دانشگاه تهران، مرکز تئاتر مولوی مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *