معرفی دو نماینده «رصتا» به ساترا

نمایندگان مجمع رصتا در شوراهای تدوین مقررات و نمایشگاه و جشنواره رصتا انتخاب و به ساترا معرفی شدند.

29
0

به گزارش آثاروما به نقل از روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت‌ و تصویر فراگیر در فضای مجازی (ساترا)، بر اساس نتایج حاصل از فراخوان اعلام شده توسط شورای راهبری رصتا برای شناسایی داوطلبان عضویت در شوراهای ۱۶ گانه ساترا، در چهارمین جلسه رسمی این شورا پس از بررسی سوابق داوطلبان حضور در شوراهای ساترا، نمایندگان مجمع رصتا در شوراهای تدوین مقررات و نمایشگاه و جشنواره رصتا مشخص شدند.

در نشست اخیر شورای راهبری مجمع رصتا، لیلا آمره مدیر رسانه هابینا به‌ عنوان نماینده مجمع رصتا در شورای تدوین مقررات ساترا و مهران ده‌نمکی مدیر رسانه‌های آریو و اسپرت پلاس به‌ عنوان نماینده مجمع رصتا در شورای نمایشگاه و جشنواره رصتا انتخاب و به ساترا معرفی شدند.

پیش‌تر امیر رضا خانیان و امیرحسین حیدری به‌ ترتیب به عنوان نمایندگان مجمع رصتا در شوراهای ممیزی پس از انتشار و شورای صدور مجوز انتشار ساترا از سوی مجمع رصتا معرفی شده بودند.

اعضای شورای راهبری رصتا طی انتخاباتی با حضور رییس و مدیران ساترا و نماینده سازمان بازرسی کل کشور و با مشارکت ۱۶۸ سکوی دارای مجوز که اسامی آن‌ها در وبگاه ساترا نمایش داده شده است تعیین شدند.

هدف از شکل‌گیری این شورا مشارکت موثر فعالان صنعت در فرآیندهای تنظیم‌گری و ساماندهی امور مربوط به خدمات رسانه‌ای صوت‌ و تصویر فراگیر در فضای مجازی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *