مجتبی امینی دبیر چهل و دومین جشنواره فیلم فجر شد

مجتبی امینی برای دومین‌بار دبیر جشنواره فیلم فجر شد.

26
0

به گزارش آثاروما به نقل از اداره کل روابط‌عمومی سازمان سینمایی و سمعی بصری، محمد خزاعی، معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان سینمایی کشور طی حکمی «مجتبی امینی» را برای دومین‌بار به سمت دبیر چهل و دومین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم فجر منصوب کرد.

متن حکم دبیر چهل و دومین جشنواره فیلم فجر به این شرح است:

جناب آقای مجتبی امینی

نظر به تجربه و تعهد، جنابعالی را به سمت دبیر چهل و دومین دوره جشنواره بین المللی فیلم فجر منصوب می‌نمایم. امید است با اتکا به پروردگار متعال و با عنایت به افق های ترسیم شده در نقشه گام دوم انقلاب اسلامی و راهبردهای کلان سازمان سینمایی مبتنی بر رویکرد «قانون گرایی، استانداردسازی و عدالت محوری» با سرلوحه قرار دادن سه ضرورت اجتناب ناپذیر سینمای ایران «اخلاق، آگاهی، امید» ضمن همراهی با اهالی فرهیخته سینما، منتقدان و اصحاب رسانه، جوانان متعهد و با دانش و با توجه به اصل صرفه جویی و اجتناب از هر گونه تشریفات زائد و بهره‌گیری از تجارب ارزشمند گذشته و ظرفیت سینمای ایران در برگزاری رویداد فجر سینمای ایران همزمان با فجر انقلاب اسلامی موفق باشید. انتظار می‌رود چهل و دومین دوره جشنواره بین المللی فیلم فجر که با ساختاری منسجم و یکپارچه در گستره ملی و بین المللی برگزار می‌شود با اهتمام به مقوله دیپلماسی فرهنگی، درک الزامات و ضرورت‌های منطقه‌ای و بین المللی و جلب مشارکت گسترده کشورهایی که دارای مشترکات دینی، فرهنگی و گفتمانی هستند فرصتی مضاعف برای سینمای ایران در عرصه ملی و بین المللی فراهم آورد. هماهنگی، همکاری و همراهی موسسات و معاونت های سازمان، در برگزاری هرچه باشکوه‌تر جشنواره بین المللی فیلم فجر انقلاب اسلامی، مورد نظر و حائزاهمیت است. شایسته می‌دانم از تلاش‌های شما و ستاد جشنواره برای برگزاری موفق چهل و یکمین دوره جشنواره بین المللی فیلم فجر تقدیر و تشکر خود را ابراز نمایم.

محمد خزاعی

«چهل و دومین دوره جشنواره بین المللی فیلم فجر» از ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه با حضور اهالی فرهنگ و هنر، منتقدان و اصحاب رسانه برگزار خواهد شد. امینی سال گذشته نیز دبیری چهل و یکمین دوره جشنواره فیلم فجر را بر عهده داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *