فرهنگسرای نیاوران به استقبال تابستان رفت

فرهنگسرای نیاوران برنامه‌های متنوعی را برای تابستان در نظر گرفته است.

11
0

به گزارش آثاروما به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران، در واپسین روزهای بهار و آغاز تابستان، فرهنگسرای نیاوران در تالارها و گالری‌های خود میزبان گروه‌های مختلف هنری در حوزه‌های تجسمی، نمایش بزرگسال و کودک و همچنین نمایش بانوان است.

فضای باغ فرهنگسرا تا هفتم تیر ماه میزبان گروه نارنجی با اجرای «کاوشگری در جنگل باستانی و کتیبه پر رمز و راز ناریکا» به کارگردانی سجاد آقابابایی و نگین مدنی ویژه کودکان است.

«گلدونه و کدوتنبل» به کارگردانی مهرداد قرآن‌کیش از ۲۵ خرداد تا ۲۶ تیر نمایش دیگری در بخش کودک است که در سالن خزر(گوشه) اجرا می‌شود.

برای بزرگسالان نیز نمایش «اسم» به کارگردانی بهزاد ترابی از ۱۶ خرداد و نمایش «شبیه خون» به کارگردانی محمدحاتمی  از ۹ تیر در همین سالن روی صحنه می‌رود.

در بخش بانوان در سالن خلیج فارس گروه‌های «صحنه آبی» در روزهای اول، دوم و هفتم تیرماه، گروه «وشتان» به سرپرستی الهه دباغی ۹ و ۲۲ تیرماه، «خاتون» در روزهای ۱۵ و ۱۶ تیرماه، گروه «ارغوان» به سرپرستی سپیده ترکاشوند ۲۳ تیرماه و گروه‌ «تاماتر» به سرپرستی رها تقی‌نیا نیز اجرای «ایرانم» را ۲۶ تیر ماه با اجرای حرکات آیینی به هنرنمایی خواهند پرداخت.

نمایشگاه آثار نقاشی «عرفان احتشامی» از دوم تیر در گالری شماره ۲ از دیگر فعالیت‌های فرهنگسرای نیاوران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *