محمدمهدی اسماعیلی:

دولت در حل مشکلات اهالی فرهنگ‌ و‌ هنر مصمم است

وزیر فرهنگ و ارشاد در نوشته‌ای از عزم دولت در حل مشکلات اهالی فرهنگ سخن گفت.

15
0

به گزارش آثاروما، وزیر فرهنگ و ارشاد که در سفر یک روزه به‌عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور به شهرهای آذرشهر و اسکو سفر کرد، در این متن، ضمن عزم راسخ دولت برای حل مشکلات اهالی فرهنگ و هنر با اشاره به سخنان رئیس جمهور در جمع اصحاب فرهنگ و هنر آذربایجان شرقی در اجرای مفهوم عدالت فرهنگی‌ در دولت مردمی تاکید کرده است.

«امروز در همراهی با رئیس جمهور محترم و در سفر استانی به آذربایجان شرقی میهمان مردم خونگرم شهرستان های آذرشهر و اسکو بودم. نهمین سفرم به این استان هنردوست و هنرپرور با دیدارهای مردمی فراوانی نیز همراه بود.

در مقبره الشعرای تبریز نیز همراه با رئیس جمهور، دیداری صمیمانه با اهالی شعر، ادب و هنر استان داشتیم. در این دیدار ابراهیم رئیسی مانند همیشه با قوت بر عزم دولت در حل مشکلات اهالی فرهنگ تاکید کردند و از عملکرد نزدیک به دو سال دولت در اجرای عدالت فرهنگی سخن گفتند.»
گفتنی است وزیر فرهنگ در دومین سفر ابراهیم رئیسی به آذربایجان‌شرقی به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور در شهرستان‌های آذرشهر و اسکو حضور یافت.
ادای احترام به شهدای شهرستان آذرشهر، بازدید از تصفیه خانه آب و فاضلاب آذرشهر، بازدید از مجتمع فرهنگی هنری آذرشهر، بازدید از دو پروژه راهسازی و دیدار مردمی، بازدید از پروژه کنارگذر ایلخچی، حضور در شورای اداری شهرستان اسکو، افتتاح و بهره‌برداری از ایستگاه پمپاز شهر سهند، بازدید از کتابخانه آیت‌الله میلانی و حضور در دیدار رئیس جمهور با اصحاب فرهنگ و هنر آذربایجان‌شرقی در مقبره‌آلشعرا از برنامه‌های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این سفر بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *