داوران و مجری برنامه «همآهنگ» چه کسانی هستند؟

برنامه تلویزیونی «همآهنگ» با رونمایی از داوران اصلی و مجریان برنامه به مرحله پخش استودیویی رسید.

19
0
به گزارش آثاروما، پخش مرحله اصلی برنامه تلویزیونی «همآهنگ» که روایتی تازه از سرود و موسیقی است، از چهارشنبه ۲۴ خرداد در شبکه‌های افق و نسیم آغاز می‌شود.
در این مرحله از برنامه، سیما تیرانداز بازیگر سینما و تلویزیون و مدرس تئاتر، بهزاد عبدی آهنگساز و رهبر ارکستر، محمدمهدی سیار شاعر و استاد دانشگاه، علی لهراسبی خواننده و امیریل ارجمند بازیگر و خواننده، به نمایندگی از هیات انتخاب حضور دارند.
همچنین مهدی مفیدی به عنوان مجری برنامه و احسان مهدی به عنوان مجری پشت صحنه در این برنامه حضور خواهند داشت.
این برنامه روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه هر هفته ساعت ۲۲ از شبکه افق و روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه ساعت ۲۳ از شبکه نسیم پخش می‌شود.
«همآهنگ» برنامه‌ای با هدف ارتقای سطح کیفی تولیدات سرود در کشور است که طرح و پژوهش آن از سال ۱۳۹۹ و پیش تولید رسمی آن از زمستان ۱۴۰۰ آغاز شده است.
این برنامه که در مرحله مقدماتی آن ۱۴هزار کیلومتر سفر زمینی برای معرفی گروه‌های سرود در ۱۰ نقطه ایران تجربه شده، محصولی از موسسه مأوا، به تهیه‌کنندگی سیدمحمدصادق حسینی و کارگردانی مهدیار عقابی است.
طی یک‌ سال ‌و نیم گذشته گروه‌های مختلف سرود در کشور شناسایی و بیش از ۸۰۰ گروه پس از دریافت آثار ارزیابی شدند. پس از این مرحله، گروه‌های برگزیده در سراسر کشور برای مرحله مقدماتی انتخاب و در قالب کارناوال کشوری در چند استان رقابت کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *