جدیت دنباله‌دار صداوسیما برای کاهش مخاطب؛

تلویزیون «یغما» را به یغما برد/ نامی: دیگر با صداوسیما کار نخواهم کرد

الهام نامی بازیگر سریال «آب و آتش» به سانسور عجیب صدا و سیما معترض شد.

23
0

به گزارش خبرنگار آثاروما، الهام نامی بازیگر سریال تلویزیونی «آتش و باد»، با انتشاری پستی در صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام به سانسور عجیب صدا و سیما در سکانسی از این فیلم، اعتراض کرد.

وی در پست اینستاگرامی‌اش نوشت: « «یغما» قطعا آخرین همکاری من با تلویزیون این روزها خواهد بود و خوشحالم که حداقل با خاطره نقشی به یادموندنی ازش جدا می‌شم. عکس‌ها مربوط به سریالی است به نام «باد و آتش» که از شبکه سه در پنجاه و شش شب نامنظم و آشفته و با تبلیغات برعکس در ساعتی که معلوم نبود، پخش شد. سریالی که اسمش تا روز قبل از پخش «جشن سر برون» بود و یهو به دلایل نامعلومی عوض شد. عکس بالایی سر صحنه گرفته شده و‌ عکس پایین از روی تصویر در حال پخش. حتماً متوجه تفاوتش شدین. لکه‌ای از گردن اینجانب دیده می‌شده که در مونتاژ در تمام طول سکانس‌های اونشب سیاه شده. شاید به نظر کار کوچیکی بیاد. اما بسیار زمان و هزینه صرف شده و می‌دونم به خاطرش جلوی سانسورچی‌ها چقدر اصرار و خواهش و تحقیر تحمل شده.»


بازیگر نقش یغما در سریال باد و آتش، در ادامه با انتشار عکس‌های سانسور شده این سریال، نوشته: «گروهی که با عشق و اشتیاق چند سال از عمرشو تو روزهای سخت کرونا صرف کرد و اصلأ فکرشو نمی‌کرد تو همچین زمانی و با این همه کارشکنی و سنگ‌اندازی قراره نتیجه زحماتشون پخش بشه. آقای راعی خوشحالم که یغمای جشن شما شدم. یکی از زنهای قدرتمند قصه تون. شنیدم که حتی به خاطر گیس بافته شده با کاموای من چقدر اذیت شدین. چه برسه به گوشه‌ای از گردن که اصلأ وااسفا….یاد اون جمله طراح لباس کاربلد و شجاع سریال افتادم که روز اول گفت: «نگران نباشین. این گیس از کاموا بافته شده. هیچ‌کس با کاموا تحریک نمی‌شه.» (زهی خیال باطل) به همه عوامل یه خسته نباشید محکم بدهکار بودم. دم همگی گرم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *