تالار محراب با «آشپزخانه» رنگ و بوی جنگ جهانی دوم می‌گیرد

نمايش «آشپزخانه» از ۲۵ خرداد تا آخر تیر در سالن اصلی تالار محراب روی صحنه می‌رود. 

27
0
به گزارش آثاروما به نقل از روابط عمومی پروژه، نمايش «آشپزخانه» به نويسندگی آرنولد وِسکِر و طراحی و كارگردانی «علیرضا شعبانیان» از ۲۵ خرداد تا آخر تیر ماه در سالن اصلی تالار محراب روی صحنه می‌رود. علاقه‌مندان می‌توانند برای تهيه بليت به سايت تيوال مراجعه کنند.
نمايش «آشپزخانه» به نويسندگی آرنولد وِسکِر و طراحی و كارگردانی علیرضا شعبانیان، روایت «یک روز یک آشپزخانه در انگلیس در دهه ۵۰ میلادی و بعد از جنگ جهانی دوم است. مناسبات بسیاری بین کارکنان آشپزخانه یعنی آشپزها و پیشخدمت ها و صاحب رستوران و … برقرار است و هر کس به دلیلی در آنجا مانده. در این میان پیتر جوان سودای رفتن و رسیدن به زندگی بهتر دارد اما کجا و چگونه؟ آیا رهایی در کار هست؟»
علیرضا شعبانیان، حسین فرجی، نیما مسروری سعادت، امید قلی پور، نرگس غلامی، متین انصاری، ناهید مرادی، امیرحسین سافلی، رضا حاصلی، فاطمه نجفی، حسن طباطبایی، حمیدرضا نوری، ماهان‌ مقامی، آبتین جلیلی، سید حسین محمدی، مهدی زنگویی، آیلر بخشی، متین مولودپور، حدیث پاک باطن، ادریس احمدی، ویدا کرباسی، لیلیا سعدالدین، نازنین طهماسبی و یاسمین طهماسبی بازیگران نمایش هستند.
مهدی حسن پور، تهیه کننده «آشپزخانه» است و رحمان محمدی به عنوان مشاور هنری، مهدی نصیری به‌عنوان مدیر تولید و جانشین تهیه کننده،‌ سمیرا کریمی و حسین عابدین به عنوان مجری طرح، ناهید مرادی به عنوان دستیار اول کارگردان، سید ماهان سرابی به عنوان دستیار دوم کارگردان، زهرا کاظمی فلاح به‌عنوان منشی صحنه،‌ صحرا صدری به عنوان طراح گریم، نسترن نصیری به عنوان عکاس، مسعود جعفری به عنوان فیلمبردار و سازنده تیزر و دانیال عرب زاده به عنوان گرافیست از دیگر عوامل نمایش آشپزخانه هستند. همچنین علیرضا شعبانیان، طراحی صحنه و لباس این نمایش را بر عهده دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *