اکران «کت چرمی» در آلمان آغاز شد/ رونمایی از پوستر بین‌المللی فیلم

اکران «کت چرمی» در کشور آلمان آغاز شده و به‌زودی در دیگر شهرهای اروپایی به نمایش در می‌آید.

18
0
به گزارش آثاروما به نقل از روابط عمومی پروژه، فیلم سینمایی «کت چرمی» به کارگردانی حسین میرزامحمدی و تهیه‌کنندگی کامران حجازی در حالی هفته اول فروش خود را سپری می‌کند که اکران بین‌المللی خود را هم آغاز کرده است و فیلم در شهرهای دوسلدورف، کلن، فرانکفورت، گوتنبرگ، برلین و مونیخ کشور آلمان اکران می‌شود و قرار است به زودی در شهرهای دیگری از کشورهای اروپایی نیز به نمایش درآید.
همچنین همزمان با این اکران، از پوستر بین المللی فیلم با طرحی از محمد موحدنیا رونمایی شده است.
در خلاصه داستان درام‌معمایی «کت چرمی» آمده است: «عیسی فرهمند، کارمند بازرسی سازمان بهزیستی در جریان بازدید از یک مرکز نگهداری دختران خیابانی، متوجه باند فساد مشکوکی می‌شود که او را به یک مهمانی زیرزمینی ممنوعه می‌رساند؛ مهمانی کُت‌چرمی…»
جواد عزتی، صابر ابر، گلاره عباسی، با هنرمندی پانته‌آ پناهی‌ها، ستاره پسیانی، عباس جمشیدی‌فر، مائده طهماسبی، بهزاد خلج، امین میری، محمد صدیقی مهر، آیدا ماهیانی، با معرفی سارا حاتمی و با حضور افتخاری رویا تیموریان و سیامک احصایی گروه بازیگران «کت چرمی» را تشکیل می‌دهند.
«کت چرمی» محصول بنیاد سینمایی فارابی و موسسه ایوان آفرینش است و پخش آن را موسسه شهر فرنگ به عهده دارد که فعالیتش را به تازگی و با این فیلم آغاز کرده است. «کت چرمی» بعد از گذشت یک هفته از اکران به جایگاه پرفروش ترین فیلم غیرکمدی این روزهای گیشه سینما رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *