اکران مستندهای شانزدهمین جشنواره سینماحقیقت ادامه دارد؛

حقیقت میزبان «کوهستان بی‌صدا» شد

شش‌اثر از مستندهای شانزدهمین جشنواره «سینماحقیقت»، روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته پیش‌رو روی پرده می‌روند.

23
0

به گزارش آثاروما به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و‌ پویانمایی، سومین هفته از اکران مستندهای شانزدهمین جشنواره سینماحقیقت، به اکران ۶ مستند اختصاص پیدا می‌کند.

روز یکشنبه، ۲۸ خرداد ماه از ساعت ۱۶ تا ۱۹ مستندهای «عملیات دماوند» به کارگردانی احسان مشکور، «خیشی که دشت‌ها را شیار زد» به کارگردانی احسان غیبی حاجیور و «کوهستان بی‌صدا» به کارگردانی فرود عوض‌پور در سالن «حقیقت» مرکز گسترش اکران خواهند شد.

همچنین مرکز گسترش در روز دوشنبه، ۲۹ خرداد ماه از ساعت ۱۶ تا ۱۹ با اکران مستندهای «ماراتن به سوی خط باریک قرمز» به کارگردانی کتایون جهانگیری، «در پس جنگ» به کارگردانی حمدحسین محمودیان و «دیافراگم» به کارگردانی جواد وطنی میزبان علاقه‌مندان سینمای مستند است.

دور تازه نمایش آثار مستند در مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی به اکران مستندهای حاضر در شانزدهمین جشنواره سینماحقیقت در خردادماه اختصاص دارد. پس از آن مستندهای جشنواره پانزدهم در تیرماه روی پرده خواهد رفت.

سلسله برنامه‌های مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، هر ماه، به نمایش آثار یک دوره از جشنواره سینماحقیقت در روزهای یکشنبه و دوشنبه اختصاص دارد. شرکت در این نمایش‌ها، برای علاقه‌مندان آزاد و رایگان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *