انتقال تجربه فیلمسازی با محمدعلی باشه آهنگر

محمدعلی باشه آهنگر برای انتقال تجربیات خود درباره فیلمسازی به موزه سینما می‌آید.

19
0

به گزارش آثاروما به نقل از روابط عمومی موزه سینما، در ادامه برگزاری کارگاه‌های موزه سینما برای اعضا باشگاه مخاطبان خود کارگاه یک روزه انتقال تجربه فیلمسازی با حضور محمدعلی باشه آهنگر برگزار می‌شود.

این کارگاه روز سه شنبه ۲۳ خرداد ساعت ۱۳ تا ۱۶ ویژه اعضای باشگاه مخاطبان موزه سینما برگزار خواهد شد. در این کارگاه قرار است باشه آهنگر درباره تجربیات خود در حوزه فیلمسازی با تاکید بر روند ساخت فیلم در سینمای ایران صحبت کند.

خبرنگاران، روزنامه نگاران و منتقدان سینمایی درصورت تمایل برای شرکت در این کارگاه می‌توانند با روابط عمومی موزه سینما تماس حاصل کنند. دیگر علاقمندان برای حضور در این کارگاه سه ساعته باید درخواست خود را در سامانه http://clubmuseum.ir ثبت کنند.

محمدعلی باشه آهنگر ساخت آثاری همچون سینما متروپل، سرو زیر آب، ملکه، بیداری رویاها، فرزند خاک، نبات داغ، نیمه گمشده و … را در کارنامه هنری خود دارد.

وی در چهل و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر برنده سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی برای ساخت فیلم «سینما مترو پل» شد. او پیش تر نیز در شانزدهمین جشن خانهٔ سینما با فیلم «ملکه» برنده 10 تندیس از جمله بهترین فیلم، بهترین بازیگر مرد، بهترین کارگردانی، بهترین فیلمبرداری و بهترین تدوین شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *