آغاز دور جدید «سینماتک» موزه با «مشق شب»

پنجاه و دومین دوره برنامه‌های «سینماتک»، به مرور ۶ فیلم بلند و کوتاه از عباس کیارستمی، اشکان نجاتی، مهران نعمت اللهی و سامان استرکی می‌پردازد.

17
0
به گزارش آثاروما به نقل از روابط عمومی موزه هنرهای معاصر تهران، «سینماتک» موزه هنرهای معاصر تهران از روز یکشنبه ۲۸ خردادماه ۱۴۰۲، پنجاه و دومین دوره از برنامه‌های خود را در بخش‌های مروری بر فیلم‌های سینمای ایران، مروری بر مستندهای محسن خانجهانی و نگاهی به سینمای یاساجیرو اوزو (چهارمین جشنواره بین المللی عکس پنج) همراه با جلسه نقد و بررسی فیلم ها آغاز می کند.
در دوره پنجاه و دوم برنامه‌های «سینماتک»، در بخش مروری بر فیلم‌های سینمای ایران، ۶ فیلم بلند و کوتاه از عباس کیارستمی، اشکان نجاتی، مهران نعمت اللهی و سامان استرکی، در بخش مروری بر مستندهای محسن خانجهانی،۱۴ فیلم و در بخش نگاهی به سینمای یاساجیرو اوزو (چهارمین جشنواره بین المللی عکس پنج) ۶ فیلم به نمایش درخواهد آمد.
فیلم «مشق شب» به کارگردانی عباس کیارستمی محصول سال ۱۳۶۷ به مدت ۹۹ دقیقه روز یکشنبه ۲۸ خردادماه ساعت ۱۵ در سالن «سینماتک» موزه هنرهای معاصر تهران به نمایش در می‌آید.
علاقه‌مندان برای تماشای این فیلم‌ها می‌توانند روزهای یکشنبه هر هفته ساعت ۱۵ به خیابان کارگر شمالی، جنب پارک لاله، سالن سینما تک موزه هنرهای معاصر تهران مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *